Channel 8 online - Tv Live

3.3 ud af 516 Stemmer
Channel 8
Kanalens seneste videoer
Олег Кожемяко открыл первый матч по фиджитал-хоккею на «Детях Приморья»
Олег Кожемяко открыл первый матч по фиджитал-хоккею на «Детях Приморья»
Губернатор Приморья поздравил работников и ветеранов ДВО РАН с 300-летием организации.
Губернатор Приморья поздравил работников и ветеранов ДВО РАН с 300-летием организации.
Географию спортивных игр «Дети Приморья» расширят.
Географию спортивных игр «Дети Приморья» расширят.
Около 2 000 бронежилетов «Тигр» отправлено в зону СВО.
Около 2 000 бронежилетов «Тигр» отправлено в зону СВО.
Во Владивостоке торжественно открыли I зимние игры «Дети Приморья»
Во Владивостоке торжественно открыли I зимние игры «Дети Приморья»

Læs mere

Channel 8 live tv gratis

Kanal 8: live og se tv online. Find ud af de seneste nyheder, se populære programmer og hold dig informeret altid og overalt!
Channel 8 er en tv-kanal, som i mange år har været et team af professionelle, der er dedikeret til de bedste traditioner inden for Primorye-tv og journalistik. Vores hovedmål er at følge med tiden, realisere interessante projekter, forbedre udsendelsesformatet og indholdet.

Vi bestræber os på at dække lokale begivenheder, der vedrører os alle, og vi er ikke ligeglade med seernes problemer. Vi er altid klar til at forsvare vores seeres interesser og gøre vores bedste for at hjælpe dem.

Vores tv-kanal deltager aktivt i forskellige offentlige initiativer og aktioner. Vi forsvarede legepladser og offentlige haver, fordi vi mener, at børn fortjener sikre og behagelige steder at lege og hvile. Vi befriede også det tilstødende område fra det farlige kvarter med containere, fordi vi bekymrer os om komforten og sikkerheden for beboerne i vores by.

Vi dækker ikke kun problemerne, men deltager også aktivt i deres løsning. Vi stod i strejkevagter sammen med snydte aktionærer og støttede dem i kampen for deres rettigheder. Vi støttede også ambulancelæger ved demonstrationer, fordi vi værdsætter deres arbejde og forsøger at henlede offentlighedens opmærksomhed på deres problemer.

Derudover bestræber vi os på at være tilgængelige for vores seere. Vi tilbyder live streaming af vores udsendelser, så alle kan se TV online og holde sig ajour med alle begivenhederne. Vi forstår, at folk i dag ønsker at kunne se deres yndlingsprogrammer og nyheder på et tidspunkt, der passer dem, så vi forsøger at give dem denne mulighed.

Kanal 8 Vladivostok er en pålidelig kilde til information for mange indbyggere i vores by. Vi er stolte over, at vi har været i stand til at bevare og udvikle de bedste traditioner inden for tv og journalistik i Primorje. Vi arbejder konstant på at forbedre vores tv-kanal og håber, at vores seere vil sætte pris på vores indsats.


Channel 8 Se live streaming online

Flere kanaler
Oplev Télévision locale du Choletais, din kilde til live streaming af nyheder og underholdning! Takket være vores online platform kan du nu se tv...
Canal Once Punta del Este
Canal Once Punta del Este
Canal Once Punta del Este tilbyder live-programmer til at se gratis online-tv. Nyd de bedste programmer med varieret indhold som nyheder,...
Canal Telecanal 28 er den bedste mulighed for at se gratis tv online. Nyd de bedste live-programmer fra dit eget hjem. Gå ikke glip af noget program,...
Se tv-kanalen "OTV-Prim" live og nyd muligheden for at se tv online. Få opdateret information og underholdningsprogrammer til enhver...
Se Kanal 3 live og nyd dit gratis online-tv. Oplev de bedste programmer, nyheder og underholdning på vores tv-kanal. Kanal 3 - det lokale web-tv, der...