Channel 8 online - Élő stream

3.3 az 516 szavazat
Channel 8
A csatorna legújabb videói
Международный турнир «Student hockey Asia Сhallеnge» стартовал в Приморье.
Международный турнир «Student hockey Asia Сhallеnge» стартовал в Приморье.
«Твой проект»  на  Давыдова, 30.
«Твой проект» на Давыдова, 30.
Юные хоккеисты «Адмирала» встретились президентом Федерации хоккея России Владиславом Третьяком.
Юные хоккеисты «Адмирала» встретились президентом Федерации хоккея России Владиславом Третьяком.
Еще три семьи участников СВО получили новые квартиры в Приморье.
Еще три семьи участников СВО получили новые квартиры в Приморье.
В Приморье наряд дорожно-патрульной службы задержал водителя с признаками наркотического опьянения.
В Приморье наряд дорожно-патрульной службы задержал водителя с признаками наркотического опьянения.

Töltsön többet

Channel 8 online élő adás

8-as csatorna: élő és online TV-nézés. Ismerje meg a legfrissebb híreket, nézze a népszerű műsorokat, és maradjon mindig és mindenhol tájékozott!
8-as csatorna egy TV-csatorna, amely sok éve egy csapat szakemberek elkötelezett a legjobb hagyományait Primorye televízió és az újságírás. Fő célunk, hogy lépést tartsunk a korral, érdekes projekteket valósítsunk meg, javítsuk a műsorszórás formátumát és tartalmát.

Arra törekszünk, hogy a mindannyiunkat érintő helyi eseményekről tudósítsunk, és nem maradunk közömbösek a nézők problémái iránt. Mindig készek vagyunk megvédeni nézőink érdekeit, és mindent megteszünk, hogy segítsünk nekik.

TV-csatornánk aktívan részt vesz különböző nyilvános kezdeményezésekben és akciókban. Védjük a játszótereket és a közkerteket, mert hisszük, hogy a gyerekek megérdemlik a biztonságos és kényelmes játék- és pihenőhelyeket. A szomszédos területet is megszabadítottuk a konténerek veszélyes környékétől, mert törődünk városunk lakóinak kényelmével és biztonságával.

Nemcsak a problémákat fedezzük le, hanem aktívan részt veszünk a megoldásukban is. A becsapott részvényesekkel együtt álltunk sztrájkőrséget, és támogattuk őket a jogaikért folytatott harcban. A mentőorvosokat is támogattuk a gyűléseken, mert nagyra értékeljük a munkájukat, és igyekszünk felhívni a közvélemény figyelmét a problémáikra.

Emellett arra törekszünk, hogy nézőink számára elérhetőek legyünk. Élő közvetítéseket kínálunk adásainkról, hogy mindenki online nézhesse a tévét, és naprakészen követhesse az eseményeket. Megértjük, hogy manapság az emberek azt szeretnék, hogy kedvenc műsoraikat és híreiket a számukra kényelmes időpontban nézhessék, ezért igyekszünk biztosítani számukra ezt a lehetőséget.

A 8-as csatorna Vlagyivosztok városunk sok lakosa számára megbízható információforrás. Büszkék vagyunk arra, hogy sikerült megőrizni és fejleszteni a primorjai televíziózás és újságírás legjobb hagyományait. Folyamatosan dolgozunk tévécsatornánk fejlesztésén, és reméljük, hogy nézőink értékelni fogják erőfeszítéseinket.


Channel 8 Élő Adás Tv nézés Ingyen

További TV-csatornák
Fedezze fel a Télévision locale du Choletais-t, az Ön forrását az élő közvetítésű hírek és szórakozás terén! Online platformunknak köszönhetően...
A Canal Once Punta del Este élőben kínálja az ingyenes online televíziós közvetítéseket. Élvezze a legjobb programokat változatos tartalmakkal, mint...
A Canal Telecanal 28 a legjobb lehetőség az ingyenes online TV nézésre. Élvezze a legjobb élő műsorokat otthonának kényelméből. Ne maradjon le...
Nézze a TV-csatorna "OTV-Prim" élőben, és élvezze a lehetőséget, hogy TV-t nézni online. Szerezzen naprakész információkat és szórakoztató...
Nézze élőben a 3. csatornát, és élvezze az ingyenes online televíziózást. Fedezze fel a legjobb műsorokat, híreket és szórakoztató műsorokat a TV...