RTK 4 online - tv în direct

3.3 din 53 vot(e)
RTK 4
Cele mai recente videoclipuri ale canalului
Në prag të balotazhit në Turqi, retorika është intensifikuar dhe refugjatët janë në qendër të saj
Në prag të balotazhit në Turqi, retorika është intensifikuar dhe refugjatët janë në qendër të saj
Fuqizimi ekonomik i gruas - diskutohet për të drejtat e grave në punë gjatë shtatzënisë dhe lehonisë
Fuqizimi ekonomik i gruas - diskutohet për të drejtat e grave në punë gjatë shtatzënisë dhe lehonisë
Një 51 vjeçare nga komuna e Gjakovës dyshohet se i ka vënë flakën vetes duke u djegur me benzinë
Një 51 vjeçare nga komuna e Gjakovës dyshohet se i ka vënë flakën vetes duke u djegur me benzinë
Nis edicioni i 10-të i "Doku Tech", videomesazhi i zhvillueses së ChatGPT, Mira Murati
Nis edicioni i 10-të i "Doku Tech", videomesazhi i zhvillueses së ChatGPT, Mira Murati
Lajmet qendrore 27.05.2023
Lajmet qendrore 27.05.2023

Încărcați mai mult

RTK 4 Live Stream

RTK 4 (Radio Televizioni i Kosovës 4) este al patrulea canal public de televiziune din Kosovo. RTK 4 face parte din Radio Television of Kosovo (RTK), un serviciu public de radiodifuziune, împreună cu celelalte canale publice, RTK 1, RTK 2 și RTK 3. Programarea sa principală este documentare, filme și seriale produse local.

După lansarea celui de-al doilea canal public, RTK 4 a fost lansat în martie 2014, ca canal de artă și documentare pentru telespectatorii kosovari.


RTK 4 TV în direct Online

Mai multe canale
Tv arta
Tv arta
4 din 5 1 vot(e)
  • 80
Politica, economia, cultura și sportul vin la tine mai devreme prin portalul timpului. Fiecare clic o plimbare cu timpul! Best Buy de Icertias pentru...
3 din 5 1 vot(e)
  • 60
Radio Television Mir a fost fondată în august 1999 la Leposavic. În scurt timp, a fost lansat un program de radio și televiziune cu design modern,...
3.3 din 5 3 vot(e)
  • 60
RTK 4 (Radio Televizioni i Kosovës 4) este al patrulea canal public de televiziune din Kosovo. RTK 4 face parte din Radio Television of Kosovo (RTK),...
3 din 5 5 vot(e)
  • 60
RTK 2 (Radio Televizioni i Kosovës 2) este al doilea canal public de televiziune al Kosovo, care oferă știri și emisiuni. Ca parte a Radio Television...
5 din 5 1 vot(e)
  • 100
Television Besa (TV Besa) este un post de televiziune regional deținut de Radio dhe Televizioni Besa (RTV Besa), cu sediul în Prizren, districtul...