Fjernsyn på nett - TV på nett - Sør-Afrika - Rock of Victory TV

Rock of Victory TV online - Direkte fjernsyn

3.6 av 53 stemme(r)
Rock of Victory TV
Kanalens nyeste videoer
THE FAITH THAT WORKS. BY REV FRANCIS O. ANOSIKE
THE FAITH THAT WORKS. BY REV FRANCIS O. ANOSIKE
BEST DANCER OF THE WEEK. #rockofvictoryministries#dynamicsundayservice#bestdanceroftheweek
BEST DANCER OF THE WEEK. #rockofvictoryministries#dynamicsundayservice#bestdanceroftheweek
15 years HIV healed.
15 years HIV healed.
YOU MUST TESTIFY
YOU MUST TESTIFY
Healed instantly after an accident at work that broke her leg and hip.
Healed instantly after an accident at work that broke her leg and hip.

Last inn mer

Rock of Victory TV Direktesending

Se TV på nett med Rock of Victory TVs direktesending! Følg med på kanalen vår og nyt et variert utvalg av programmer, inkludert musikk, intervjuer og inspirerende innhold. Hold kontakten og bli oppløftet med Rock of Victory TVs nettplattform.
Rock of Victory Ministries, grunnlagt av pastor Onyekachi Anosike, er en TV-kanal som har skapt bølger i det religiøse miljøet siden oppstarten 5. mars 2009. De holder til i Gwi-Gwi Mrwebi Street 28-34;
Corner Quinn Street, Newtown, Johannesburg, Sør-Afrika, har kanalen spredt budskapet om Guds kjærlighet og nåde til millioner av seere over hele verden.

Det som skiller Rock of Victory Ministries fra andre religiøse kanaler, er satsingen på å ta i bruk teknologi og nå ut til et større publikum. Med introduksjonen av direktestrømming kan seerne nå se kanalen på nettet hjemmefra. Denne innovative tilnærmingen har gjort det mulig for tjenesten å overskride geografiske grenser og komme i kontakt med troende fra alle samfunnslag.

Tiden da man var avhengig av å delta på fysiske gudstjenester for å oppleve Guds kraft, er forbi. Med muligheten til å se TV på nettet har Rock of Victory Ministries gjort det mulig for enkeltpersoner å være en del av menigheten uansett hvor de befinner seg. Enten du befinner deg i den travle storbyen Johannesburg eller i en avsidesliggende landsby, kan du bli en del av dette blomstrende fellesskapet så lenge du har internettforbindelse.

Siden oppstarten har Rock of Victory Ministries vært vitne til en bemerkelsesverdig vekst og suksess. Det som begynte med en beskjeden forsamling på rundt 500 medlemmer, har nå vokst til en menighet med ti tusen medlemmer. Hver søndag får menigheten over femti nye medlemmer, og medlemstallet øker ukentlig. Denne eksponentielle veksten er et bevis på hvilken innvirkning menigheten har hatt på menneskers liv.

Tilgangen til direktestrømming har spilt en viktig rolle i menighetens ekspansjon. Ved å kringkaste gudstjenestene sine på nettet har Rock of Victory Ministries kunnet nå mennesker som kanskje ikke hadde hatt mulighet til å delta fysisk på en gudstjeneste. Denne tilgjengeligheten har tiltrukket seg et bredt spekter av mennesker som alle søker trøst, veiledning og åndelig næring.

Menighetens satsing på å spre Guds ord gjennom ulike digitale plattformer har også bidratt til suksessen. I tillegg til direktestrømming bruker Rock of Victory Ministries sosiale medier som Facebook og YouTube til å dele oppløftende prekener, vitnesbyrd og oppmuntrende budskap. Denne mangesidige tilnærmingen sikrer at tjenesten forblir relevant og tilgjengelig for et bredt publikum.

I takt med at Rock of Victory Ministries fortsetter å vokse fra herlighet til herlighet, er det tydelig at deres satsing på teknologi og bruk av direktestrømming har vært avgjørende for suksessen. Ved å tilby muligheten til å se TV på nettet har tjenesten åpnet dørene for utallige mennesker som søker åndelig tilfredsstillelse. Enten du er medlem av menigheten eller bare er på jakt etter guddommelig veiledning, tilbyr Rock of Victory Ministries en plattform der du kan komme i kontakt med andre, lære og oppleve den forvandlende kraften i Guds kjærlighet.


Rock of Victory TV Se direktestrømming nå på nettet

Flere kanaler
Se styrkende kristen TV på "The Victory Channel" gjennom deres live stream og se TV på nettet. Go VICTORY tilbyr 24-timers streaming og...
Se MTA4 Africa TV-kanal live stream og nyt å se på TV på nettet. Få tilgang til et mangfoldig utvalg av afrikansk innhold, nyheter, underholdning og...
Se TBN Africa live stream og opplev det beste av kristne programmer. Still inn på denne TV-kanalen for å se TV på nettet og bli inspirert av...
Se Business Day TV live stream online og hold deg oppdatert med de siste forretningsnyhetene, markedstrender og innsiktsfulle analyser. Følg med på...
eNCA tilbyr en dynamisk direktesending av sin TV-kanal, slik at du enkelt kan se TV på nettet. Hold deg oppdatert med eNCAs siste nyheter, dyptgående...