Fjernsyn på nett - TV på nett - Sør-Afrika - Unity Fellowship Community Church TV

Unity Fellowship Community Church TV online - Direkte fjernsyn

3.2 av 55 stemme(r)
Unity Fellowship Community Church TV

Unity Fellowship Community Church TV Direktesending

Se Unity Fellowship Community Church TV live stream og opplev troens forvandlende kraft. Følg med på vår nettbaserte TV-kanal og se oppløftende budskap, inspirerende gudstjenester og engasjerende fellesskapsarrangementer. Bli med oss når vi bringer ånden av enhet og inkludering direkte til skjermen din.
I 2004 holdt kirken sin første klasseromsgudstjeneste på Tiakeni Elementary School i Soweto i Johannesburg. I kirkens spede begynnelse økte antallet deltakere kraftig, og klasserommet hadde ikke plass til det økende antallet mennesker som Gud sendte til kirken. Dette førte til at man begynte å lete etter et større lokale, og i mars 2005 fant menigheten en løsning ved å flytte inn i et ubenyttet supermarkedslokale.

Flyttingen til supermarkedet viste seg å bli et vendepunkt for menigheten. Med de nye lokalene kunne menigheten utvide og ønske rundt 500 medlemmer velkommen. Herren fortsatte å velsigne menigheten, og stadig flere ble frelst. Supermarkedet ble et sted for tilbedelse, der menigheten samlet seg for å lovprise og tilbe sammen.

Etter hvert som teknologien utviklet seg, innså menigheten viktigheten av å nå ut til et større publikum utenfor lokalene sine. De innså potensialet i direktestrømming og muligheten til å se TV på nettet. Dette ga kirken nye muligheter til å spre budskapet sitt til mennesker som kanskje ikke hadde mulighet til å delta på de fysiske gudstjenestene.

Med live-streaming og muligheten til å se TV på nettet kunne kirken nå ut til mennesker fra alle samfunnslag, uavhengig av hvor de befant seg. Teknologien gjorde det mulig for kirken å komme i kontakt med mennesker som kanskje aldri hadde satt sin fot i en fysisk kirke før. Budskapet om håp og frelse var nå tilgjengelig for alle med internettforbindelse.

Menighetens engasjement for å spre Guds ord fortsatte å bære frukter, og i oktober 2009 kunne de flytte inn i egne lokaler i Midway i Soweto i Johannesburg. Flyttingen var et bevis på den veksten og suksessen menigheten hadde opplevd i årenes løp. Det var et håndgripelig symbol på Guds nåde og omsorg.

I dag fortsetter kirken å bruke direktesendinger og nettbaserte TV-plattformer for å nå ut til et enda større publikum. De forstår viktigheten av å tilpasse seg nye tider og utnytte teknologien til å spre evangeliet. Muligheten til å se TV på nettet har gjort det mulig for menigheten å berøre livene til mennesker som ellers ikke ville hatt mulighet til å høre budskapet.

Menighetens reise, fra å holde gudstjenester i et klasserom til å eie egne lokaler, er et bevis på troens og utholdenhetens kraft. Deres engasjement for å spre budskapet om Guds kjærlighet og frelse har vært urokkelig. Ved hjelp av livestream og TV på nettet har de kunnet utvide rekkevidden og gjennomslagskraften ytterligere.


Unity Fellowship Community Church TV Se direktestrømming nå på nettet

Flere kanaler
Kanal 10 Norge
Kanal 10 Norge
Kanal 10 Norge er en spennende TV-kanal som tilbyr direkte TV-sendinger og nett TV for seerne. Utforsk et bredt utvalg av programmer og opplev...
Kanal 10 - Din plattform for direkte-TV og TV på nett. Utforsk vårt store utvalg av spennende programmer og direktesendinger. Gå aldri mer glipp av...
Se Lichnos TV live stream og nyt det beste av TV på nettet. Hold kontakten med dine favorittprogrammer, nyheter og underholdning på Lichnos TV....
Gregorian TV
Gregorian TV
Se TV på nettet med Gregorian TVs direktesending. Hold kontakten med favorittprogrammene dine og nyt underholdning av høy kvalitet hjemmefra....
Se det beste innholdet fra Manna-1 TV direkte og gratis. Nyt et variert og engasjerende programtilbud med nyheter, underholdning og åndelighet. Slå...