Fjernsyn på nett - TV på nett - Tyrkia - GSTV Galatasaray

GSTV Galatasaray online - Direkte fjernsyn

4.5 av 54 stemme(r)
GSTV Galatasaray
Kanalens nyeste videoer
? Şampiyonluk maçı sonrası açıklamalar | #KNYvGS
? Şampiyonluk maçı sonrası açıklamalar | #KNYvGS
Geleneksel Basın Toplantısı Kutlaması! ? #ŞampiyonGalatasaray
Geleneksel Basın Toplantısı Kutlaması! ? #ŞampiyonGalatasaray
UZI-ŞAMPİYON! ?
UZI-ŞAMPİYON! ?
? Okan Buruk | 17 Mayıs 1992’den ➡️ 2024'e! ?❤️
? Okan Buruk | 17 Mayıs 1992’den ➡️ 2024'e! ?❤️
? Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Metin Öztürk'ten gündeme dair açıklamalar
? Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Metin Öztürk'ten gündeme dair açıklamalar

Last inn mer

GSTV Galatasaray Direktesending

GSTV Galatasaray er en direktesendt TV-kanal som holder Galatasaray-fansen begeistret med direktesendinger. Med muligheten til å følge med på alt fra Galatasarays kamper til eksklusive intervjuer, fra klubbarrangementer til nyheter, når GSTV rett inn i hjertene til Galatasaray-fansen. GSTV Galatasaray er en TV-kanal som maksimerer supporteropplevelsen og inviterer de som ønsker å føle Galatasaray-ånden når som helst til å se direkte-TV. Galatasaray TV (GSTV) er TV-kanalen til Galatasaray Sports Club, en av Tyrkias ledende idrettsklubber. Kanalen ble etablert 18. september 2006 i henhold til en kontrakt med Doğan Group og skulle gi Galatasaray-fansen informasjon om klubbens aktiviteter.

Kontrakten med Doğan Group ble imidlertid avsluttet 28. mai 2009. Derfor sluttet Galatasaray TV å sende på plattformene Türksat 3A, D-Smart og Teledünya. I dag sender Galatasaray TV kun på Digiturk, Galatasaray org, Youtube og Dailymotion. På denne måten kan Galatasaray-fans følge klubbens aktiviteter fra hvor som helst i verden.

Hovedkvarteret til Galatasaray TV er Galatasaray TV-studioet i Florya. Dette studioet er teknisk utstyrt for å sende direkte 24 timer i døgnet via radiolink. Det betyr at Galatasarays treninger, pressekonferanser og andre arrangementer kan følges direkte.

GSTV sender programmer relatert til Galatasaray Sports Club døgnet rundt. Disse programmene inkluderer høydepunkter fra kamper, intervjuer, dokumentarer om klubbens historie, innhold om fotballspillernes personlige liv og andre sportsbegivenheter. Det er også hyppige direktesendinger. Disse direktesendingene omfatter kamper, treninger, pressekonferanser og andre arrangementer.

Galatasaray TV er et viktig kommunikasjonsverktøy som gir Galatasaray Sports Clubs fans den mest oppdaterte informasjonen om klubben. Fans som ønsker å følge med på alle klubbens aktiviteter, kan enkelt få tilgang til all slags informasjon om klubben ved å se på Galatasaray TV. På denne måten kan Galatasaray-fansen følge med på alt fra klubbens prestasjoner til overgangsnyheter.

Galatasaray TV er en TV-kanal fra Galatasaray Sports Club som gir fansen den mest oppdaterte informasjonen om klubben. Kanalen sender på Digiturk, Galatasaray org, Youtube og Dailymotion, og gir fansen muligheten til å følge klubbens aktiviteter live. Med studio og teknisk utstyr i Florya har Galatasaray TV mulighet til å sende direkte 24 timer i døgnet. Galatasaray hver eneste time hele døgnet.


GSTV Galatasaray Se direktestrømming nå på nettet

Flere kanaler
Fenerbahçe TV er den offisielle TV-kanalen til Fenerbahçe, en av Tyrkias ledende idrettsklubber. Kanalen tilbyr muligheten til å følge Fenerbahçes...
Oppdag den spennende verdenen av direktesendt fotball med Real Madrid TV. Se kamper, eksklusive intervjuer og spesialinnhold fra et av verdens beste...
Bursaspor TV er en TV-kanal som tilbyr fotballfans direktesendinger av Bursaspors spennende kamper. Denne kanalen, som erobrer fotballfansenes...
Se de beste sportsbegivenhetene direkte på Sport TV-kanalen. Nyt spenningen fra fotball, basketball, tennis og mye mer, helt gratis. Gå ikke glipp av...
Dost TV er en av de ledende TV-kanalene i Tyrkia. Med sitt kvalitetsinnhold tilbyr Dost TV seerne et bredt spekter av nyheter, underholdning, kultur...