Arig Us 24 online - Tv live

3.3 van de 535 stemmen
Arig Us 24
De laatste video's van het kanaal
Уход за смородиной после сбора урожая | Барышня-крестьянка
Уход за смородиной после сбора урожая | Барышня-крестьянка
ДПГ. Неделя
ДПГ. Неделя
«Служебный вход»: Декорационный и бутафорский цеха
«Служебный вход»: Декорационный и бутафорский цеха
ДПГ. Неделя
ДПГ. Неделя
Дизайн сада от профессионала | Барышня-крестьянка
Дизайн сада от профессионала | Барышня-крестьянка

Meer laden

Arig Us 24 Livestream

Kijk live naar het tv-kanaal Arig Us 24 en geniet van de mogelijkheid om online tv te kijken. Ontvang up-to-date nieuws, entertainment programma's en interessante shows op elk gewenst moment op een handige manier voor jou."
"Arig Us" is het enige niet-overheids tv-kanaal in de Republiek Boerjatië. Het werd opgericht in 1992 en is sindsdien uitgegroeid tot een van de toonaangevende informatie- en entertainmentbronnen in de regio.

Het belangrijkste voordeel van Arig Us is dat we live streaming van onze programma's aanbieden, waardoor kijkers online televisie kunnen kijken op elk moment dat het hen uitkomt. Dit is vooral belangrijk in deze tijd, waarin steeds meer mensen de voorkeur geven aan het ontvangen van informatie en entertainment via internet.

Ons tv- en radiobedrijf omvat niet alleen het tv-kanaal Arig Us, maar ook Arig Us 24, de online editie van Arig Us Online, radiostations Radio Sibir-Baikal en Radio Dacha, evenals het republikeinse weekblad Tradition. Hierdoor kunnen we kijkers en luisteraars een verscheidenheid aan programma's en inhoud op verschillende platforms bieden.

Het belangrijkste doel van ons werk is om informatie en entertainment van hoge kwaliteit te bieden aan de inwoners van Boerjatië. We streven ernaar om de belangrijkste bron van nieuws, analytische programma's, culturele en amusementsprogramma's in de regio te zijn.

Ons team bestaat uit 80 mensen die werken aan het maken en uitzenden van programma's. We zijn trots op ons team van professionals die de kijkers inhoud van hoge kwaliteit bieden.

Een van de kenmerken van ons tv-kanaal is de regionale focus. We besteden speciale aandacht aan gebeurtenissen en problemen die de inwoners van Boerjatië aangaan. We doen verslag van belangrijke gebeurtenissen in de regio, interviewen lokale experts en overheidsfunctionarissen en onderzoeken onderwerpen die belangrijk zijn voor onze kijkers.

Tegelijkertijd bieden we ook een verscheidenheid aan amusementsprogramma's die onze kijkers helpen te ontspannen en zichzelf af te leiden van de dagelijkse beslommeringen. We organiseren concerten, tv-shows, spelletjes en nog veel meer om het kijken naar ons kanaal interessant en vermakelijk te maken.

"Arig Us" is niet alleen een tv-kanaal, het is een compleet mediabedrijf dat ernaar streeft een leider te zijn op het gebied van informatie en entertainment in Boerjatië. We zijn trots op onze prestaties en blijven werken om onze kijkers nog meer interessante en nuttige inhoud te bieden. Als je ons kanaal nog niet kent, nodigen we je uit om online TV te kijken op Arig Us en te genieten van kwaliteitsprogramma's die speciaal voor jou zijn gemaakt.


Arig Us 24 Bekijk live streaming

Meer tv-zenders
Channel TBN
Channel TBN
3.9 van de 5 11 stemmen
  • 80
Kijk live TV kanaal TBN en geniet van de mogelijkheid om online TV te kijken. Unieke programma's, nieuws en entertainment - alles op één plek!...
3.5 van de 5 14 stemmen
  • 80
Kijk online live tv op het kanaal MIR 24. Nieuws, programma's, reportages - altijd op tijd en in hoge kwaliteit. Blijf op de hoogte met MIR 24....
TV channel BST
TV channel BST
3.2 van de 5 17 stemmen
  • 60
BST TV kanaal: live uitzendingen en de mogelijkheid om online TV te kijken. Uitstekende uitzendkwaliteit, gevarieerde programma's en actueel nieuws -...
3.2 van de 5 10 stemmen
  • 60
SUSU TV is uw live stream voor online tv-kijken. Open de wereld van het universiteitsleven, actueel nieuws en spannende programma's thuis. SUSU TV -...
2.0 van de 5 12 stemmen
  • 40
Volga TV Company biedt live uitzendingen en de mogelijkheid om online TV te kijken. Geniet van je favoriete programma's en shows wanneer het jou...