TV Relax Živé vysílání

3.5 z 514 hlasů
TV Relax
Nejnovější videa kanálu
Tacy Sami   koncert
Tacy Sami koncert
Tacy Sami   gala
Tacy Sami gala
Uroczysta sesja Rady Miejskiej w Książu Wielkopolskim - cz. 1
Uroczysta sesja Rady Miejskiej w Książu Wielkopolskim - cz. 1
Uroczysta sesja Rady Miejskiej w Książu Wielkopolskim - cz. 2
Uroczysta sesja Rady Miejskiej w Książu Wielkopolskim - cz. 2
26. Finał WOŚP - The Colts
26. Finał WOŚP - The Colts

Načíst více

TV Relax online vysílání živě

Sledovat TV online a živé vysílání na TV Relax kanálu. Vaše místní televize, která objektivně ukazuje realitu, lidi a místa ve vašem městě a regionu. K dispozici nepřetržitě na 29. kanálu INEA.

Relax TV je lokální televizní stanice s dlouhou historií a důvěrou diváků. Stanice, která je přítomna již 30 let, je nedílnou součástí života obyvatel města a regionu, kteří dychtivě očekávají nejnovější zprávy, události a reportáže ze svého okolí.

Vysíláme nepřetržitě na 29. kanálu INEA, takže naše pořady můžete sledovat v kteroukoli denní i noční dobu, 7 dní v týdnu. Naším cílem je objektivně ukazovat realitu, lidi a místa - zaměřujeme se pouze na naše město a region.

Relax TV je hlasem místní komunity, který odráží to, co je pro obyvatele nejdůležitější. Náš program zahrnuje různorodý obsah, od zpráv a informací, reportáží, rozhovorů až po kulturní a zábavné pořady.

Díky zkušenostem a nasazení našeho týmu novinářů, kameramanů a redaktorů poskytujeme zpravodajství z první ruky založené na solidním zpravodajství a poctivosti. Naším posláním je ukázat pravdivý obraz našeho města a regionu, představit rozmanitost, vášně a problémy, kterým místní komunita čelí.

Relax TV se neustále vyvíjí a přizpůsobuje svou nabídku potřebám a očekáváním diváků. Jsme hrdí na to, že jsme již tři desetiletí součástí života obyvatel našeho města, sdílíme s nimi radosti i strasti, slavíme úspěchy a překonáváme výzvy.

Moderní televize vyžaduje flexibilitu a dostupnost různých forem médií. Proto televize Relax TV nabízí kromě tradičního vysílání také sledování online, takže si naše pořady můžete vychutnat kdekoli a kdykoli.

Relax TV není jen televizní stanicí, ale také důležitou součástí místní identity. Jsme vděční za důvěru našich diváků a slibujeme, že budeme i nadále poskytovat kvalitní a zajímavé pořady a zároveň budeme mít blízko ke komunitě, kterou reprezentujeme.


TV Relax Sledujte živé vysílání live

Další kanály
3.1 z 5 7 hlasů
  • 60
Sledovat TV on-line a živé vysílání na kanálu Telewizja TOYA. Místní televizní stanice zaměřená na obyvatele Lodže a Lodžského regionu. Sledujte...
4.3 z 5 3 hlasů
  • 80
Sledovat TV online s živým vysíláním na "Dami 24" kanál. Vychutnejte si místní televizní stanice v různých městech, jako jsou Radom,...
Telewizja Toruń
Telewizja Toruń
3.4 z 5 7 hlasů
  • 60
Sledujte televizi online a živé vysílání na kanálu Television Torun. Mějte přehled o nejdůležitějších událostech v Toruni a okolí. Program Torun News...
3 z 5 11 hlasů
  • 60
Sledujte televizi online a živé vysílání na televizním kanálu Interia. Najdete zde zprávy z Polska i ze světa, automobilové zajímavosti, reportáže z...
2.9 z 5 15 hlasů
  • 60
Sledujte televizi online a živé vysílání na kanálu Telewizja Sudecka. Sledujte aktuální dění v okresech Dzierżoniów a Kłodzko. Sudecka TV provází...